O NAS

Szanowni Państwo

Założycielami naszej szkółki drzew są seniorzy rodu – Teresa i Mieczysław Dębscy. Działalność rozpoczęto w 1955 roku w Zagórzu k. Rawy Mazowieckiej, potem w Pożogu, a następnie w Młynkach k. Puław.

Możemy pochwalić się ogromną wiedzą i doświadczeniem zdobytym na przestrzeni lat działalności firmy. Obecnie istnieje dziewięć szkółek drzew pod nazwą 'Bracia Dębscy’ na łącznym obszarze ponad 200 ha. Zajmujemy się produkcją: bylin, drzew i krzewów iglastych, a także liściastych w kontenerach oraz w gruncie. Dokładamy wszelkich starań, by sprzedawane przez nas drzewa i rośliny były zdrowe i wyglądały pięknie przez cały rok.

Bracia Dębscy proponują do sprzedaży szeroki asortyment roślin wysokiej jakości tj.:

  • DRZEWA  i KRZEWY LIŚCIASTE w kontenerach i z gruntu
  • DRZEWA i KRZEWY IGLASTE w kontenerach oraz z bryłą korzeniową
  • KRZEWY OWOCOWE w kontenerach
  • BYLINY i TRAWY w kontenerach

Nasze rośliny sprzedajemy w hurcie i detalu. Na życzenie klienta towar dostarczamy odpłatnie pod wskazany adres. Przy zakupie większych ilości hurtowych prosimy o wcześniejsze ustalenia ilości, asortymentu oraz dnia zakupu. Forma płatności – gotówka przy odbiorze roślin. Dla stałych klientów przy dużych zakupach istnieje możliwość negocjacji terminu płatności i upustu.

Zastrzegamy sobie możliwość zmiany ceny w ciągu roku. Ceny podane w ofercie są cenami netto. Do cen należy doliczyć 8 % VAT.

Zapraszamy Państwa do naszych szkółek i życzymy udanych zakupów.

 

SZKÓŁKA JEST CZŁONKIEM ZWIĄZKU SZKÓŁKARZY POLSKICH